Saa tuttavaks meie särasilmse tiimiga!

Pärnu Ööorienteerumise meeskond 2020

Pärnu Ööorienteerumise meeskonnaga tutvumiseks, küsisime osadelt meeskonnaliikmelt paar küsimust 👉

 1. Miks Sina oled vabatahtlikuna tulnud Pärnu Ööorienteerumist korraldama?
 2. Mis on sinu lemmik liikumisviis?
 3. Miks pead liikumist oluliseks
 4. Milline spordirõiva bränd iseloomustab Sind kõige paremini ja miks?

Kõik meeskonna liikmed on endale saanud ühe numbri. Selle sama numbriga on võimalik edasises tekstis leida teda iseloomustav tekst. Have fun!

1️⃣ Sindy Tsukker

 1. Alates ajast, kui tulin Pärnu kolledžisse, 2018. aastal, olen olnud seotud ööorienteerumise korraldamisega, tiim on tore ja üritus on alati fun.
 2. Tantsimine.
 3. Liikumine on minu arvates tervise alus, eriti oluline on liikuda looduses. Pärast jalutuskäiku looduses on enesetunne 100% parem.
 4. Trennis alati Nike. Eelistan trennisaalis Nike’i dresse ja jalatseid, kuna need on mugavad ja stiilsed. Nike teeb riideid igale maitsele ning ka vabal ajal kannan Nike brändi meeleldi.

2️⃣ Hubert Teemägi

 1. Olen seda üritust juba mõne korra pildistanud ja iga kord on üritus tundunud mega lahe ja kui Viktor veel kutsus ka ei saanud võimalusele ära öelda.
 2. Klapid peas jalutamine või jõusaalis treening.
 3. Trenn on mulle alati tekitanud rahuloleva tunde, mis mõjub positiivselt igale muule osale mu elust.
 4. Lemmikut otseselt pole, aga meeldib näiteks väga Nike sloogan “JUST DO IT”.

3️⃣ Mariliis Meius

 1. Vabatahtlikuna Pärnu Ööorienteerumist korraldan juba teist aastat järjest. Põhjus on väga lihtne, minu hea sõber Viktor Tund kutsus mind korraldustiimi ja kuna üritusi mulle korraldada meeldib, siis võtsin pakkumise vastu. Sellel aastal sain enda vastutuse alla kogu tiimi personali, mis on minu jaoks lahe väljakutse ja olen põnevil, et meie toreda tiimiga midagi suurt korda saata.
 2. Märtsikuust alates on minu lemmikliikumisviiksis tennise mängimine, kuid lisaks sellele olen alati nautinud jalutamist või jalgrattaga sõitmist.
 3. Liikumine on tervisele kasulik ja parandab märgatavalt enesetunnet.
 4. Kõige enam iseloomustab mind bränd Ted Baker, mis lisaks tavalistele riietele disainib ka spordirõivaid. Ted Baker on naiselik, klassikaline ja kvaliteetne disainerbränd.

4️⃣ Silja Savi

 1. Olen vabatahtlik, kuna pole enne ühtegi üritust korraldanud ning soovisin uusi kogemusi juurde saada. Samuti tundus Pärnu Ööorienteerumise idee ja mõte väga huvitav.
 2. Lemmik liikumisviisik on, kas jalksi või jalgrattaga. Meeldib ka väga tantsida.
 3. Liikumine teeb inimese erksamaks. See äratab hommikul üles ja peale korralikku trenni aitab paremini uinuda.
 4. Ütleks, et viimasel ajal kõige paremini iseloomustab, mind Nike “JUST DO IT”. Samuti on nende riided ja jalanud väga head ning ilusad.

5️⃣ Diandra Valk

 1. Kuuludes Pärnu Ööorienteerumise meeskonda, tunnen, et mul on võimalus endale uusi väljakutseid seada ja üheskoos vahva meeskonnaga saan luua ka unustamatuid mälestusi.
 2. Minu lemmik liikumisviis on ikka ja alati üks korralik poksi trenn, sest seal on su ainsaks vastaseks sina ise + minu jaoks on see koht, kus saan argipäeva muredest eemale.
 3. Pean liikumist oluliseks, kuna see on väärtus, mida olen endale lapsepõlvest peale sisendanud.
 4. Ma ei saa nõustuda sellega, et ainult üks kindel spordirõiva bränd mind iseloomustab, sest pigem olen segu kõigest. “JUST DO IT”, “ALL IN OR NOTHING”, “BE THE FASTEST IN DECISION MAKING”, “BE MORE HUMAN” jms. Küll aga eelistan stiili poolest ülekaalukalt NIKE spordirõivaste brändi.

6️⃣ Genelyn All

 1. Tulin Pärnu Ööorienteerumist korraldama väga lihtsal põhjusel, nimelt mulle meeldivad erinevad väljakutsed ja ma ei ole varem sellist laadi üritusi korraldanud, mistõttu olen väga põnevil. Asjale andis suure tõuke ka see, et mul on super lahe meeskond!
 2. Lemmik liikumisviis on 100% matkamine, sest ma armastan loodust ja uusi kohti avastada.
 3. Pean liikumist oluliseks, sest see on hea tervise aluseks. Eriti tähtsaks pean liikumist värskes õhus 
 4. Kindlasti Nike, aga ka North Bend, mōlema puhul meeldivad mulle väga nende väärtused. North Bendi puhul just see minu julgus vallutada kasvõi mäetippe, sest mis puutub matkamisse, siis olen ma alati valmis!

7️⃣ Henri-Egert Saaremägi

 1. Olen tulnud ööorienteerumist korraldama, sest tundsin, et saan kaasa aidata ning panustada lahedamate ülesannete koostamisse. Samuti ei jätnud Viktor mind rahule.
 2. Lemmik liikumisviisiks on jalutamine, jalgrattaga sõitmine (valik oleneb distantsist) ning spordialadest jalgpall.
 3. Nagu ütles juba Eesti au ja uhkus Marco Tasane enda laulus “Spordipäev”: “Terves kehas terve vaim!”. Lisaks meeldib mulle jalgpalli mängida ning selle tervislik mõju on ainult boonuseks.
 4. Kolm triipu baby. ADIDAS the one and only.

8️⃣ Sigrit Roosileht

 1. Ööorienteerumist tulin juba 2 aastat tagasi korraldama just seetõttu, et Viktor müüs selle idee hästi maha ja tundus, et tuleb vinge üritus. Siiani on suur rõõm ägedate inimestega midagi sellist ellu viia, mida tulevad nautima sajad inimesed (ja ka koerad 💛).
 2. Minu lemmik liikumisviis on jalutamine/matkamine looduses.
 3. Lihtne põhjus on see, et liikumine hoiab keha ja vaimu tervena.
 4. Vaadates enda spordirõivaid, siis ülekaalukalt Nike. Nende stiil ja ka väärtused lähevad kõige rohkem minu omadega kokku.